Wszystko zaczęło się od miłości do motoryzacji. Od najmłodszych lat obcowanie, później pasja, a jednocześnie chęć stworzenia własnej marki, która pozwoli na pracę z autem. Ja, jako założyciel Wrap Shadow Studio pochłaniałem wiedzę o każdym pojeździe. Liczne szkolenia w naszym kraju, przeczytane książki, odwiedzone targi motoryzacyjne i rozkręcone auta na części pierwsze pogłębiały moją wiedzę i  zapał. Rosnąca ciekawość i uwielbienie do czterokołowców stworzyło w głowie cel i poczucie powinności wobec lokalnej społeczności, aby w przyszłości na zawsze związać się z zawodem motoryzacyjnym i świadczyć w nim usługi.

Tak powstało dzisiejsze Wrap Shadow Studio. Latami zbierane informacje i rosnące zamiłowanie do aut zaprowadziło mnie do miejsca, w którym zajmę się upiększeniem Twojego czterokołowca.

Dajemy DOŻYWOTNIĄ gwarancję na wykonaną usługę. Dlaczego jesteśmy tak pewni tej długoterminowej gwarancji? Działamy na najlepszych produktach, atestowanej, certyfikowanej folii amerykańskiej firmy Llumar oraz 3M.

Dzięki tej historii wierzę, że osoby posiadające pasje, są w stanie stworzyć na jej podstawie rzetelną i profesjonalną firmę. Pasja i doświadczenie jest „motorem” do działania.